Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

W spotkaniu bierze udział 183 Absolwentów.

  

część oficjalna
(57)


część oficjalna i spotkanie towarzyskie
(126)

Rocznik maturalny 
   

 

1946 

1947 

1948 

1949 

1950 

1951 

  Potoczek JanUrbanek Czesław
1952 

  Turek (Gryzło) Zofia
Zawicka (Job) Janina
Stoch Jerzy
Śmiertka (Magiera) Helena
 
1953 

1954 

1955 

  Walczyk (Gryzło) Maria
Turek (Szwarga) Anna
Gąsior Ryszard
 
1956 

  Stoch (Waląg) AnnaSnopek Stanisława
Tarasek (Kipiel) Helena
1957 

  Myśliwiec Franciszek
Chronowski Mikołaj
Szczepanek Kazimierz
 
1958 

  Ligęza (Kandela) Zofia
Kochmańska (Gryzło) Ludwika
 
1959 

1960 

  Gniadek StanisławOrobeć (Job) Halina
1961 

   Popławska Bożena
Borczuch-Łączka Maria
1962 

  Libront Mieczysław 
1963 

1964 

   Krok Mieczysław
1965 

   Proć (Górowska) Barbara
Tabiś Halina
Kwapniewska (Wielgus) Wiesława
Rudolphi Maria
Rojek Piotr
1966 

   Wołkowicz Wincenty
Zietek (Zięba) Maria
Dudek (Orłowicz) Wanda
Trojanowicz Roman
Karp Jerzy
Kowalski Kazimierz
Tajak (Kluska) Halina
Gucwa Aleksander
Noworyta Wojciech
Pierożak (Ormiańska) Janina
1967 

1968 

  Białoń Krystyna
Motyka Genowefa
Hadalska Wanda
Walicki Jan
ks. Szczerba Władysław
Warchoł (Pater) Halina
Myśliwiec-Bolisęga Leokadia
Śliwa Bogumiła
Waśniowska (Kowalska) Paulina
Kowalska Barbara
Romańska (Myśliwiec) Anna
Szczerba Jacek
1969 

  Kipiel (Radzik) Alicja 
1970 

1971 

  Skałka (Gajczewska) Genowefa
Kuciakowski Bogusław
Rut (Wszołek) Zuzanna
Macion (Górowska) Małgorzata
Langer Stanisław
Myśliwiec Adam
Szczerba Maciej
Szczerba Marek
Gacek (Turska) Teresa
Kotowicz Grażyna
Augustyn (Owczarz) Alicja
Brzozowska-Adamczyk Ludwika
1972 

   Wagner Zofia
Rząca Jacek
Topa (Bagnicka) Irena
1973 

  Urbaś Barbara
Synowiec Maria
Ziobrowska (Szczepanek) Krystyna
Rutyna (Derecznik) Jadwiga
Dyląg (Wójcik) Krystyna
Śliwa Marian
Śliwa Ryszard
Abram Marian
Kmuk (Marszał) Barbara
Urbanek Adam
1974 

   Olszanecka (Gajewska) Elżbieta
Nalepka Jerzy
Szpila Teresa
Kubicka (Mruk) Maria
1975 

   Urbanek (Krzeszowska) Grażyna
1976 

   Romański Kazimierz
Kurzawa (Mróz) Grażyna
Oratowska Anna
1977 

   Ziomek (Myśliwiec) Maria
Oratowski Wiesław
Szpila Anna
Wysowska Alicja
1978 

   Wołkowicz (Zygadło) Barbara
1979 

  Habaj (Gryzło) MichalinaKuś Leszek
1980 

  Hankiewicz (Urbanek) Lucyna 
1981 

   Rafa AndrzejMruk Grażyna
Wszołek Maria
Kwiek Alina
Wrona Danuta
Rojek Urszula
Kosiba (Niemiec) Grażyna
Święs (Brydzińska) Maria
Kalamaszek Marta
Szczepanek Bogumiła
Bandura (Gucwa) Maria
Mitoraj (Kucharczyk) Barbara
Poręba (Rówińska) Stanisława
Zych (Wiejaczka) Barbara
Śmiertka Halina
Jurek (Zieleń) Ewa
Suder Danuta
Przetacznik (Pacyna) Maria
Kosiba (Tenerowicz) Danuta
Turek Ireneusz
1982 

   Rysiewicz (Przybyło) DorotaPotoczek Barbara
1983 

   Broniek (Kotowicz) Lucyna
Gniadek (Ligenzowska) Barbara
Wierzbicka (Jacher) Maria
Sowa Józef
1984 

   Libront (Szczerba) Anna
Libront Wacław
ks. Szczepanek Stanisław
Jasińska (Kołodziejczyk) Agata
Jasiński Robert
1985 

  Fyda (Sowa) Halina 
1986 

   ks. Jurkiewicz Jerzy
1987 

   Krztoń Justyna
Hołda Robert
Włodzimierz Ryzner
Durlak Elżbieta
Jabłońska (Zięba) Urszula
1988 

  Molendowicz (Kazana) Małgorzata
Kiełbasa (Magiera) Lucyna
Dulęba Alicja
 
1989 

  Kamień (Ligęza) Anna
Hartig (Turek) Lucyna
Wszołek Elżbieta
ks. Król Andrzej
Wasilewska Marta
Stanuch Katarzyna
Soczek Bożena
Oświecimska Anna
Wszołek Ewa
Kochmańska Ewa

ks. Leszkiewicz Leszek
1990 

  Banach (Majda) BeataWiejaczka (Olszanecka) Jadwiga
Olszanecka-Glinianowicz Magdalena
ks. Żaba Mariusz
1991 

  Walicka (Lach) Beata
Bulanda (Wojna) Anna
Bagnicka Renata
Adwent Jolanta
Furtak (Kiełbasa) Jolanta
Mikulska (Rudolphi) Anna
Popiela (Urbanek) Zuzanna
Słowik (Sąkol) Dorota
Wąsowska (Kaźmierczak) Marta
Mucha (Chronowska) Urszula
Jagoda Agnieszka
Drzazga (Kiełbasa) Renata
1992 

1993 

  Żaba DorotaMarszał (Ligęza) Aneta
Szewczyk Marek
Wojtas Piotr
Kaczocha Robert
1994 

  Mamak (Palacz) Anna
Mruk Agata
Zabielny (Tokarska) Magdalena
Libront (Nosal) Bernadeta
Libront Mariusz
1995 

  Połeć (Kuk) JolantaBagnicka Marta
Mordarska (Mucha) Urszula
1996 

  Kotowicz-Cieśla Patrycja 
1997 

  Jasiewicz BogdanRysz (Tokarska) Maria
Tokarz Dominika
Wiejaczka (Abram) Justyna
1998 

   ks. Jan Bartoszek
1999 

  Wrona Agata
Szczepanek Maria
 
2000 

2001 

   Langer Wojciech
2002 

  Kiełbasa Mirosław
Jamróz Marzena
Rudolphi-Skórska Elżbieta
2003 

   Włodarz Dariusz
2004 

2005 

2006 

2007 

2008 

2009 

2010 

2011 

2012 

2013 

2014 

2015 

2016 

 

Komitet Organizacyjny

Zobacz tutaj