Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

DSC01780Dnia 11 października 2017 r. dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały powiat gorlicki w Finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych 10x1000m. Na lotnisku w Nowym Targu, w ciężkich warunkach atmosferycznych toczyła się zacięta walka pomiędzy dziewczętami, każda miała do pokonania dystans 1000 m. Rywalizowały ze sobą 23 najlepsze sztafety z województwa małopolskiego. Po ciężkim boju i zajęły bardzo wysokie 4 miejsce (nielubiane przez sportowców). Od medalu dzieliło ich zaledwie kilka metrów.

Miejsce na podium zajęły LO Wieliczka, ZSO nr 1 Nowy Targ, ZSP MSG Myślenice. Nasze dziewczęta pokonały wiele sztafet z dużych szkół. Gratulujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!

Skład sztafety: 1. Śliwa Kinga 2. Nowak Danuta 3. Stawiarska Paulina 4. Magiera Aneta 5. Gazda Eliza 6. Serafin Gabriela 7. Maciaszek Kinga 8. Radzik Justyna 9. Sowa Aneta 10. Radzik Aleksandra