Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI i PEDAGOGA

Nazwisko, imię nauczyciela Dzień tygodnia

Godzina

(od – do)

Miejsce spotkania
Basiaga Agata poniedziałek 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Gil Piotr wtorek 9:40 – 10:25 pokój nauczycielski
Gołyźniak Agnieszka poniedziałek 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Grygiel Małgorzata poniedziałek 11:30 – 12:15 gabinet WF
Hotloś Małgorzata piątek 9:00 – 9:30 pokój nauczycielski/sala 16
Jabłońska  Urszula pon - pt 9:00 – 10:00 gabinet dyrektora
Jabłoński Wiesław poniedziałek 12:20 – 13:05 pokój nauczycielski
Jamróz Marzena poniedziałek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Kamień Anna poniedziałek 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Klocek Agnieszka środa 13:10 – 13:55 pokój nauczycielski
Kowalska Angelika wtorek 8:00 – 8:45 pokój nauczycielski
Kurzawa Grażyna środa 12:20 – 13:05 pokój nauczycielski
Lach – Mruk Marta środa 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Libront Anna środa 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Libront Bernadeta czwartek 8:50 – 9:40 pokój nauczycielski
Libront Wacław poniedziałek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski/sala 27
Mazur Jamro - Urszula poniedziałek 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Michalik Marta wtorek 8:45 – 9:20 pokój nauczycielski
Mordarska Urszula wtorek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Mruk Agata czwartek 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Przywara Halina środa 8:50 – 9:35 pokój nauczycielski
Włodarz Dariusz wtorek 11:30 – 12:15 pokój nauczycielski
Zabielny Magdalena środa 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski/sala 27
Zastępa  Marta poniedziałek 10:40 – 11:25 pokój nauczycielski
Zobacz tutaj